Středa 28. února

Volná místa


Číšníci a servírky/

NEVYDÁVAT DOPORUČENKY! Požadavky: vyučení v oboru výhodou ne však podmínkou (zaměstnavatel zaučí), pracovitost, spolehlivost, příjemné vystupování k zakázníkům. Náplň práce: obsluha ve Sport baru, obsluha herny. Prac.doba: od 15.00 - 03.00 hod. (krátký - dlouhý týden). POZN: Nutné domluvit si schůzku nejprve tel.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 20000Kč

Firma: Lylyspur s.r.o.

Obec: Valašské Klobouky

Okres: Zlín

Obor: Obchod a cestovní ruch

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Masarykovo náměstí 167, 766 01 Valašské Klobouky

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 773 358 876

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Pomocní skladníci/Pomocní skladníci

Nakládka pneumatik do kamionu ve skladech společnosti. Benefity dle kolektivní smlouvy. Kontaktujte telefonicky 8-14 hodin.


Kuchaři (kromě šéfkuchařů)/Kuchaři

Zajišťování celodenní stravy v objemu cca 100 porcí, příprava teplé a studené kuchyně v domově pro seniory. Výdej jídel, příprava surovin,...


Šéfkuchaři a šéfcukráři/Vedoucí kuchyně

Zajišťování celodenního stravovacího provozu s výrobou teplých jídel pro cca 100 osob, vedení administrativně ekonomické agendy. Stanovování...Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u Nastavení souhlasu použití osobních údajů