Pátek 19. dubna

Volná místa

Elektrotechnici a technici energetici/Elektrotechnik

Elektrotechnik - Náplň práce: Vývoj nových řešení v oblasti elektrotechniky postřikové techniky, modernizace stávajících řešení, tvorba technické dokumentace, spolupráce a komunikace s externími dodavateli, spolupráce s výrobou a servisem. Požadujeme: SŠ/VŠ se zaměřením na elektrotechniku, ŘP skup. B, AJ (NJ) na komunikační úrovni, samostatnost, ochota učit se novým věcem. Nabízíme: Zajímavou práci na moderních technologiích v české firmě a tradicí, možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst, práce na HPP, zaměstnanecké výhody, týden dovolené navíc, nástup možný ihned nebo dle domluvy. Kontkakt osobně, e-mailem, telefonicky 6:00 - 14:45

Vzdelani: ÚSV

Plat: 30000Kč

Firma: AGRIO MZS s.r.o.

Obec: Křemže

Okres: Český Krumlov

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Mříč 66, 382 03 Křemže

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 606 276 797

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)/Lakýrník

Lakýrník - Náplň práce: obsluha lakovny, nástřik drobných dílů a rámových konstrukcí Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost,...

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů/Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - vzdělání základní, prac. poměr na dobu neurčitou, prac. poměr plný, nepřetržitý provoz,...

Ruční baliči/Ruční balič

Ruční balič - vzdělání základní. Pracoviště Holubov. Pracovní poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná. Mzda...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.