Pondělí 25. března

Inženýři bezpečnosti práce a ochrany zdraví/SPECIALISTA bezpečnosti práce a ochrany zdraví a požární ochrany (BOZP a PO)

Koho hledáme? •SŠ nebo VŠ strojírenství? •Praxe v oboru automotive nebo strojírenství alespoň 3 roky? •Chuť učit se nové věci? •Znalost MS Office a PowerPoint? •Pokročilá znalost anglického jazyka? Co u nás budete dělat? •vyhledávat nebezpečí a hodnocení rizik na pracovištích? •monitorovat a měřit v oblasti BOZP, PO? •školit a zajišťovat odbornou přípravu v oblasti BOZP, PO? •vytvářet interní dokumentaci v oblasti BOZP, PO? •zastupovat společnost při jednání s orgány státní správy v oblasti BOZP, PO? Co vám nabízíme? •pružnou pracovní dobu? •atraktivní finanční hodnocení? •jazykové kurzy a odborné vzdělávání? •podpora relokace? •zdravotní péče a rehabilitace? •příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění? •příspěvek na stravování?

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 30000Kč

Firma: DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Heyrovského 476, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 488 101 153

Technici dispečeři chemické výroby a pracovníci v příbuzných oborech/PROVOZNÍ CHEMIK - OPERÁTOR

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů. Hlavní náplní pracovní...

Strojírenští technici technologové, normovači/TECHNOLOG STROJNÍ VÝROBY

Zpracování technologických postupů, cenových návrhů Požadavky: SŠ vzdělání ve strojírenském oboru, znalost výkresové dokumentace v oboru...

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu/OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PLASTU

Místo výkonu: Lukov Plast -Český Dub, Zámecká 191,PSČ 463 43 Jedná se především o výrobu plastových dílu a plastikářských výrobků...

Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách/DĚLNÍK do prádelny + ŘIDIČ DODÁVKY

Náplň práce: obsluha pracích strojů a rozvoz prádla. Požadujeme řidičský průkaz sk. B. Mzda + stravenky + benefity.

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.