Pátek 19. dubna

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby/Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

POŽADAVKY: bez jazykových znalostí českého jazyka NABÍZÍME: PP na dobu určitou 3 měsíce!!! KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 15000Kč

Firma: INDUSTRIA MCM s.r.o.

Obec: Jevíčko

Okres: Svitavy

Obor: Stavebnictví

Pracoviste: INDUSTRIA MCM s.r.o. - Jevíčko, Olomoucká 226, 569 43 Jevíčko

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 461 327 800

Podlaháři (kromě parketářů)/Podlahář

NÁPLŇ PRÁCE: práce na zakázkách po celé ČR POŽADAVKY: flexibilitu, zodpovědnost, manuální zručnost, trestní bezúhonost, ŘPsk. B výhodou KONTAKT:...

Dělníci v oblasti výstavby budov/Pomocný dělník v oblasti výstavby budov

NÁPLŇ PRÁCE: pomocné instalatérské, elektrikářské, zednické a truhlářské práce, provádění drobných údržbových prací POŽADAVKY:...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.