Neděle 13. října

Volná místa

Mechanici a opraváři osobních automobilů/AUTOMECHANIK

ContiTrade Services s.r.o., provozovatel sítě autoservisů a pneuservisů BestDrive v ČR, společnost patřící do koncernu Continental AG, největšího evropského výrobce pneumatik, hledá pracovníka pro obsazení pozice: AUTOMECHANIK. Náplň práce: - Provádí základní a rozšířené autoservisní činnosti na osobních a nákladních vozidlech dle nabídky konkrétní provozovny, identifikuje a odstraňuje závady na vozidle - Provádí pneuservisní činnosti (služby) dle nabídky konkrétní provozovny - Garantuje odbornost prováděných servisních činností Požadujeme: - vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru - praxe v autoservisu - řidičský průkaz sk. B - samostatnost, zodpovědnost, práce pod tlakem - časová flexibilita, fyzická zdatnost, pečlivost - čistý trestní rejstřík Nabízíme: - náborový příspěvek 20 000 Kč - zázemí velké a stabilní společnosti - finanční ohodnocení závislé na výkonu - pracovní poměr na dobu neurčitou (po zapracování) - možnost nákupu pneu za zvýhodněné ceny - týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění Nástup: co nejdříve V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 20000Kč

Firma: ContiTrade Services s.r.o.

Obec: Zlín

Okres: Zlín

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: ContiTrade Services s.r.o. - Tř. T.Bati, Zlín, třída Tomáše Bati 5451, 760 01 Zlín 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 577 271 795

Pekaři/Pracovníci v pekárně

Jedná se o HPP na dobu určitou, po 1. roce možnost prodloužení na dobu neurčitou. Vyučení v oboru není podmínkou, rádi zaškolíme. Zaměstnanecké...

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů/Obsluha CNC frézovacího centra

Požadavky: zodpovědnost, samostatnost, čtení výkresové dokumentace, praxe výhodou Životopisy zasílejte mailem Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. poštou nebo...

Strojírenští kovodělníci/Lisování, vrtání

Náplň práce: lisování, vrtání polotovarů Výhody: příspěvek na dopravu, příspěvek na obědy

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)/Montážní technik výroby elektro

Montážní technik výroby elektro Společnost Cominfo a.s. přijme do svého týmu pracovníka na pozici "Montážní technik výroby elektro ". Pracovní...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.