Pátek 19. července

Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)/Údržbář

Popis pracovní pozice - provádí samostatné odborné práce při zjišťování a odstraňování mechanických závad - provádí údržbu a opravu strojů a zařízení - je zodpovědný za bezpečnost veškerých strojů a zařízení - provádí údržbu strojů a zařízení a postupuje dle instrukcí pro provádění pravidelné preventivní údržby a další úkoly dle požadavků nadřízeného Požadujeme: - praxi v oboru - schopnost orientace v technické dokumentaci - práci na 2-3 směny

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 19000Kč

Firma: Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o.

Obec: Písek

Okres: Písek

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Za Pazdernou 1531, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 382 474 022

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Mechanici a opraváři osobních automobilů/AUTOMECHANIK

Náplň práce: opravy osobních automobilů Požadujeme: vyučení a praxe v oboru, ŘP sk. B podmínkou Kontakt: zaslat životopis na email: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě/MISTR MONTÁŽÍ NN/VN

PP na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Místo výkonu práce: Písek-prostory na letišti v Krašovicích budova...

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech/TRUHLÁŘ

Popis: Zakázková výroba nábytku, oken a dveří. Provozovna Hrejkovice. Pracovní doba: 1 směna 6:00 - 15:00 hod. Nástup možný ihned. Nástupní...

Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků/LAKÝRNÍK

Pozice - pracovník povrchové úpravy - zakázková výroba dveří a nábytku Vzdělání - vyučen v oboru truhlář , lakýrník, nebo v příbuzném...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.