Pátek 22. března

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení/Pracovníci strojní údržby

Požadavky: SOU, SOŠ strojního nebo technického zaměření, základní svářečský průkaz, základní znalost technické dokumentace, manuální zručnost, zkušenosti v oblasti údržby, seřizování výrobních linek, průkaz obsluhy VZV výhodou, časovou flexibilitu, spolehlivost a loajálnost, zručnosti, spolehlivost, výkonnost, dobrý zdravotní stav Náplň práce: oprava strojních zařízení, údržba strojních zařízení, přenastavení výrobního zařízení Nabízíme: adekvátní finanční ohodnocení s perspektivou růstu, stabilní pracovní smlouvu ve společnosti s dlouhodobou historií, široké spektrum dalších zaměstnaneckých benefitů, práce v jednosměnném provozu (6.00 - 14.00 hod.)

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 21000Kč

Firma: Pipelife Czech, s. r. o.

Obec: Otrokovice

Okres: Zlín

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Pipelife Czech, s. r. o. - Kučovaniny, Kučovaniny 1778, 765 02 Otrokovice 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 577 111 265,603

Manipulační dělníci ve výrobě/Manipulační dělník v plastikářské výrobě

Manipulace s materiálem, vykládání a nakládání kamionů, značení materiálů. Průkaz VZV výhodou, možnost získání průkazu VZV. Nabízíme...

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech/Šička - obsluha obuv. šicího stroje

Jedná se o šití obuvnických svršků a gumových bandáží. Požadujeme: praxe v oboru - buď švadlena nebo šička obuvnické výroby a znalost...

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech/Truhláři - výroba nýbytku.

Náplň práce: výroba nábytku, montáže Požadavky: preciznost, flexibilita, řidičský průkaz B , samostatnost, spolehlivost Výhody: fin. odměny...

Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a příbuzní pracovníci/Montážní pracovníci nábytku

Požadavky: ŘP výhodou Náplň práce: montáže nábytku, hlavně kuch.linek a vestavných skříní Výhody: příspěvek na dopravu, stravenky

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.