Středa 17. dubna

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví/STAVEBNÍ MISTR, TECHNIK

Náplň práce: řízení činnosti výstavby, komunikace se subdodavateli a investorem, kontrola kvality jejich práce, spolupráce s nadřízeným stavbyvedoucím a přípravářem staveb, jednání s technickým dozorem investora atd. Požadavky: řidičský průkaz sk. B, samostatnost, znalost práce na PC Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v době od 8.00 do 15.00 hod.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 25000Kč

Firma: SYBAN, s.r.o.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Stavebnictví

Pracoviste: SYBAN, s.r.o.-001, 28. října 60/44, Liberec VII-Horní Růžodol, 460 07 Liberec 7

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 733 124 368

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Náplň práce: řízení činnosti výstavby, komunikace se subdodavateli a investorem, kontrola kvality jejich práce, spolupráce s nadřízeným...

Dělníci v oblasti výstavby budov/DĚLNÍK V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV

Práce na 3 měsíce v okrese Liberec. Hlásit se telefonicky nebo osobně na adrese Hodkovická 52/52, Liberec 6

Stavební technici projektanti, konstruktéři/PROJEKTANT STAVAŘ

VŠ nebo SŠ stavební, znalost práce na PC (grafický systém NEMETSCHEK vítán), ŘP sk. B výhodou, zaslat strukturovaný životopis na e-mail...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.