Pátek 18. října

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství/mistr výrobního střediska

Náplň: řízení a kontrola výrobních operátorů a seřizovačů na směně Požadavky: ÚSO,VŠ technického zaměření, manuální zručnost, komunikativnost, schopnost týmové práce, praxe v řízení kolektivu výhodou Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 30000Kč

Firma: ČZ a.s.

Obec: Strakonice

Okres: Strakonice

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: ČZ a.s. - pracoviště Strakonice, Tovární 202, Strakonice II, 386 01 Strakonice 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 383 342 238

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)/dělník v obrobně

Obsluha obráběcích center. Ruční uprava, kontrola - měření. Možnost zaučení, práce v riziku hluku. Praxe výhodou. KONTAKT: Anatoliy A.,...

Zámečníci strojů/montáž strojů

řidičský průkaz sk. B, vyučen ve strojírenství (praxe vítána). Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou....

Manipulační dělníci ve výrobě/operátor ve výrobě

Pozice: operátor ve výrobě - práce vhodnější pro muže - směnnost: jednosměnný/dvousměnný (v období říjen - květen) - pracovní úvazek:...

Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů/dělník do truhlárny

Náplň práce: kompletace nábytku v truhlářské dílně Vyučení v oboru není podmínkou KONTAKT: Křišťan Petr, tel.: 737236340

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.