Sobota 27. července

Volná místa

Montéři a opraváři elektrických vedení/ELEKTROMONTÉR/MONTÉR

Pracovní náplň: provádění montážních prací na zařízení vysokého a nízkého napětí dle pokynů nadřízeného, manipulace s technikou - nepovinné, dodržování předpisů BOZP, PO a ochrany životního prostředí Požadujeme: vyučen v oboru elektro, ideálně elektrotechnická kvalifikace dle vyhl. č. 50/78 Sb., vhodné i pro absolventy, praxe v řízení motorového vozidla sk. B, sk. C výhodou, dobrý zdravotní stav, flexibilita, ochota pracovat přesčas, ochota se dále vzdělávat Nabízíme: zaměstnání na pracovní smlouvu v rámci stabilní a ekonomicky silné Skupiny Carbounion, odpovídající finanční ohodnocení - 150 - 210 Kč/hod (cca 24 000,- až 35 000,- Kč/měsíc), nadstandardní cestovní náhrady včetně kompenzace času stráveného na cestě, výkonnostní odměny, nadstandardní zaměstnanecké výhody, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní nebo životní připojištění, mobilní telefon, příspěvky na stravování, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, po skončení zkušební doby jednorázový příspěvek 10 000,-Kč. V případě Vašeho zájmu či dotazů ohledně možností zaměstnání zasílejte Vaše podněty na níže uvedený kontakt: Písemná komunikace: Union Grid, s.r.o., K rukám personalistky Ing. Jana Havelková, Václavské náměstí 846/1, Praha 1, 110 00 Elektronická komunikace: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě...

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 24000Kč

Firma: Union Grid s.r.o.

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Union Grid s.r.o.- ČB, Křižíkova 735/2, 370 06 České Budějovice 6

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)/SEŘIZOVAČ, ZÁMEČNÍK

Vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) i pro osoby bez zdravotního postižení. Údržba a seřizování jednoúčelových strojů (mechanika,...

Ruční baliči/Montážní pracovník výroby - balení

Co u nás budete dělat? - Pracovat na expedici výroby - Drobné truhlářské práce - výroba dřevěných rámů a palet pro přepravu výrobků -...

Pracovníci odvozu a recyklace odpadů/DĚLNÍK VE VÝROBĚ - OBSLUHA VZV A NAKLADAČE

dělník v provozu recyklace pneumatik - práce na recyklační lince + obsluha VZV a nakladače,nástup ihned,nutno předem volat

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.