Pátek 14. prosince

Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení/Elektromontér

Popis pozice: Pro posílení našeho týmu hledáme schopného a zodpovědného elektromontéra pro provádění montážních prací při výstavbě a zapojení nových silnoproudých a slaboproudých rozvodů v rámci činnosti firmy. Především připojení čerpací techniky do vrtů včetně příslušenství. Hlavní náplní práce je provedení přípravy tras, natažení rozvodů, zapojování komponentů, kompletace rozvaděčů vč. jejich aktivace. Zapracování zkušeným technikem. Vybraný uchazeč by měl splňovat tyto požadavky: - střední odborné vzdělání v oboru, s výučním listem, platné oprávnění dle Vyhl. 50/1978 Sb., §5 - spolehlivost, samostatnost, pečlivost, smysl pro detail, zodpovědnost - organizační a komunikační schopnosti - řidičské oprávnění sk. B Nabízíme: - zajímavou a různorodou práci v terénu - zaučení a vedení odpovědným pracovníkem - možnost zvýšení kvalifikace - zaměstnanecké výhody (zdravotní volno, příspěvek na mimopracovní aktivity, příspěvek na stravování a další) - pracovní oblečení a obuv - dobré mzdové ohodnocení v návaznosti na výkon - práci na HPP ve zkušeném kolektivu ve firmě s 25letou tradicí Neváhejte a přidejte se k nám! Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mail Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. případně na adresu firmy ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o., kontaktní...

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 18000Kč

Firma: ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o.

Obec: Velké Meziříčí

Okres: Žďár nad Sázavou

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Nad Kunšovcem 1405/2, 594 01 Velké Meziříčí

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 777 290 830

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.