Neděle 21. ledna

Volná místa


Novináři/Inzertní poradce

Náplň práce: - prodej plošné inzerce do Prachatického deníku a dalších titulů společnosti, prodej internetové inzerce na server www.denik.cz, každodenní kontakt se stávajícími klienty, získávání nových inzertních klientů Požadavky : - organizační schopnosti a komunikační dovednosti, znalost práce s PC, aktivní přístup k práci, řidičský průkaz sk. B a vlastní vozidlo k užívání - náhrada cestovních výloh Možnost prodloužení pracovní smlouvy Kontakt: - Zelenková Sylva, životopisy zasílat na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 15000Kč

Firma: VLTAVA-LABE-PRESS, a.s.

Obec: Prachatice

Okres: Prachatice

Obor: Kultura a sport

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: VLTAVA-LABE-PRESS, a.s.- Prachatický deník, Vodňanská 375, Prachatice II, 383 01 Prachatice

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)/Masérky,maséři

Pracoviště Prachatice, Vodňanská č. 1277 a České Budějovice, Skuherského č. 2. Požadavek na znalost filipínských masáží a na aktivní...

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)/Masér-masérka - thajské masáže

Požadujeme: Znalost akupresury a thajských masáží, praxi v oboru thajských masáží Kontakt: Koška Tomáš, tel.: 776632134, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u