Neděle 19. srpna

Volná místa


Obchodní zástupci/OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

10.8.2018 - komunikace se zákazníky, návštěvy zákazníků, rozvíjení obchodních vztahů, prezentace výrobků, školení obchodních partnerů, obchodní administrativa, účast na veletrzích, rozvoj přiděleného trhu, vyhledávání, hledání a oslovování, analýza a klasifikace potencionálních zákazníků, apod. SŠ, praxe výhodou, ŘP sk. B, ochota cestovat, silné komunikační, argumentační a prezentační schopnosti, samostatnost. KONTAKT: Schejbalová Jana Ing., tel.: 734 254 707, Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Místo výkonu práce: Lednice

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 25000Kč

Firma: TRANSROLL - CZ, a.s.

Obec: Lednice

Okres: Břeclav

Obor: Finance

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: TRANSROLL-CZ , a.s., pracoviště Lednice, Komenského 614, 691 44 Lednice na Moravě

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 734 254 707,sch

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Obchodní zástupci/OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

10.8.2018 - komunikace se zákazníky, návštěvy zákazníků, rozvíjení obchodních vztahů, prezentace výrobků, školení obchodních partnerů,...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u