Pondělí 25. března

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků/Obsluha čerpací stanice

Požadujeme: spolehlivost, zaměstnavatel si může vyžádat výpis z Rejstříku trestů. Mzda: 100 Kč + odměny, sleva na PHM. V případě zájmu zasílejte životopis na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 100Kč

Firma: Natálie Bímová

Obec: Klenčí pod Čerchovem

Okres: Domažlice

Obor: Obchod a cestovní ruch

Úvazek:

Pracoviste: Natálie Bímová - Klenčí pod Čerchovem, Klenčí pod Čerchovem 341, 345 34 Klenčí pod Čerchovem

Pracovni vztah: Dohoda o pracovní činnosti

Telefón: +420 774 427 707

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)/Kuchař/ka

Požadavky: vyučen v oboru nebo praxe 12-ti hodinnové směny, základní plat + příplatek na dopravu, věrnostní příplatek již po 1 roce práce....

Pomocní kuchaři/pomocní/é kuchaři/kuchařky

Čínská restaurace potřebuje pro zajištění provozu pomocné kuchaře (kuchařky) se znalostí originální čínské kuchyně, znalost čínského...

Pomocní skladníci/Pomocný skladník

Pracovní náplň: - Příjem, výdej, kontrola materiálu do/ze skladu - Transport materiálu do/z výroby, logistika ve výrobě - Balení výrobků,...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři/Kuchař/ka

NUTNOST umění vařit vietnamskou kuchyni. Kontaktujte nás telefonicky od 11 do 14h na čísle 776 558 888.

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.