Úterý 14. května

Volná místa

Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů/

Požadavky: manuální zručnost, pečlivost a pozornost, schopnost pracovat ve výrobě, praxe vítána. Agenturní zaměstnání

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 20000Kč

Firma: Carpathian Dream s.r.o.

Obec: Slušovice

Okres: Zlín

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Carpathian Dream s.r.o. - Slušovice, Slušovice 626, 763 15 Slušovice

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 777 711 913

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu/Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Náplň práce: balení plastových výrobků, montážní linka.

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)/Obráběčí kovů

Hledáme vhodného kandidáta pro moderní prototypovou obráběcí dílnu. PŘEDPOKLADEM je vzdělání v oboru obráběče kovů a zájem o práci...

Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek/Pracovníci do výroby

Náplň práce: balení spotřebitelského balení do skupinového a ukládání na palety, obsluha balící linky, výstupní kontrola výrobků, kontrola...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.