Čtvrtek 28. března

Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru/Obsluha strojů

Pracovní náplň: nastavování kartonážních strojů, dohled nad kvalitou výroby, základní údržba přidělených strojů. Požadujeme: základní čtení ve výkresech. Práce je vhodná i pro osoby v invalidním důchodu. Nástup možný ihned.

Vzdelani: Nižší střední odborné

Plat: 110Kč

Firma: SAPRIL Morava s.r.o.

Obec: Humpolec

Okres: Pelhřimov

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: SAPRIL Morava s.r.o. - pracoviště Humpolec, Brunka 64, 396 01 Humpolec

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 734 589 302

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Revizní technici v elektrotechnice a energetice/Revizní technik elektro

Jednosměnný provoz + pohotovostní služby včetně víkendů Požadujeme: ÚSO vzdělání v oboru elektro, vyhl. č. 50/1978 Sb. § 6 § 9 oprvánění...

Zámečníci strojů/Zámečník, strojní mechanik pro ocelové kontrukce

Zájemci se mohou hlásit pouze osobně na pracovišti zaměstnavatele v Pacově - Žižkova 1074 v době od 8 do 13 hod.

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování/Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Požadavky: velmi dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, trestní bezúhonnost. Práce v prašném prostředí. Osobní kontakt možný každou...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.