Sobota 20. dubna

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování/Obsluha balící linky

Požadujeme: Technické myšlení, výuční list (výhodou SŠ s maturitou), odolnost vůči stresu,spolehlivost a zodpovědnost, morální bezúhonost, zdravotní průkaz, řidičský průkaz sk. B, práce na PC. Výhody pro zaměstnance: bonus, stravenky (130), penzijní připojištění 600,-Kč. Pracovní doba od 6:00 do 18:00 a od 18:00 do 6:00 hodin.

Vzdelani: Nižší střední

Plat: 28000Kč

Firma: Partner in Pet Food CZ s.r.o.

Obec: Brniště

Okres: Česká Lípa

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Partner in Pet Food CZ s.r.o. - Brniště, Brniště 139, 471 29 Brniště

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 234 111 402,702

Svářeči/Svářeč

Vyhotovení svařovaných a lakovaných dílců kolejových vozidel. Požadujeme schopnost pracovat na projektech vyžadujících mimořádnou zodpovědnost....

Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech/Laborant/ka specialista

Náplň práce: -Provádění laboratorních zkoušek za použití fyzikálně - chemických postupů -Specializace v konkrétní chemické oblasti...

Manipulační dělníci ve výrobě/Dělník - obsluha strojů na výrobu a zpracování plastů - extruze

Nástupní mzda:15 500,00 Kč / měs. vč. prémií s možností navýšení dle úrovně zaškolení a výkonů Příplatky - 10% - noční směny -...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.