Čtvrtek 28. března

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu/Dělník plastikářské výroby

Náplň práce: lisování plastových výrobků, jejich opracování, kontrola a balení. Požadavky: ochota pracovat na 3 směny Nabízíme: stabilní zaměstnání, dotované závodní stravování, příplatky za noční (20 Kč/hod), odpolendí (10 kč/hod.), docházkový bonus aj. Více informací na tel. 777 155 027 nebo Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Bez vzdělání

Plat: 130Kč

Firma:

Obec: Velhartice

Okres: Klatovy

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste:

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Pomocní dělníci ve výrobě/DĚLNÍK V POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ

DĚLNÍK V POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ, min. vzdělání základní, práce v chladu, středně těžká práce ve stoje, zvedání břemen, zdravotní...

Náplň práce: lisování plastových výrobků, jejich opracování, kontrola a balení. Požadavky: ochota pracovat na 3 směny Nabízíme: stabilní...

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů/PRACOVNÍK/CE KONTROLY, ÚPRAVY A TŘÍDĚNÍ PŘESNÝCH VÝROBKŮ Z PRYŽE

POŽADUJEME: manuální zručnost - práce vyžadující jemnou motoriku, dobrý zrak, pečlivost, ochota pracovat NÁPLŇ PRÁCE: kontrola, úprava...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.