Čtvrtek 28. března

Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek/Obsluha strojů na výrobu pečiva

Místo výkonu práce: DK OPEN, spol. s r.o., Stránského 2291, Tábor. Požadujeme: časovou přizpůsobivost, odpovídající zdravotní stav, fyzickou vydrž, odpovědnost, manuální zručnost. Náplň práce: obsluha strojů na výrobu pečiva. Kontakt: telefonicky (Út 9:00-12:00 hodin).

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 13700Kč

Firma: Plesha Agentura s.r.o.

Obec: Tábor

Okres: Tábor

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Plesha Agentura s.r.o. - DK open spol. s r.o., Stránského 2291, 390 02 Tábor 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 775 105 944

Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků/Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zprac

Náplň práce: obsluha linky a kontrola výroby na lince, zodpovědnost za fungování linky a kvalitu výrobků, dvanáctihodinové směny. Mzda:...

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení/Elektrikář

Náplň práce: - zabezpečení plynulého chodu výrobních strojů - analýza poruchy a její následné odstranění - preventivní údržba elektrických...

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení/Pomocní pracovníci ve výrobě

Místo výkonu práce: Kostelecké uzeniny a.s., Planá nad Lužnicí. Náplň práce: plnění misek-kalibrace. Pracovní doba: ranní směna 6:00-14:00...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.