Pondělí 22. října

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce/Personalista/ka

Hlavní náplň činnosti: úvazek 1,00 zajišťování personální agendy- spojených s uzavíráním a změnami pracovních smluv, DPČ a DPP, tvoření dodatků, vedení osobní evidence zaměstnanců, jejich osobních spisů a zabezpečování dalších činnosti s tím souvisejících, sledování pracovně právních předpisů a provádění poradenské činnosti v personální oblasti, práce s interními personálními databázemi (vkládání dat, provádění změn, zabezpečení agendy související s výkazy práce), příprava mzdových a personálních podkladů pro případné kontroly,komplexní koordinace personální správy.Zpracování mezd - výhoda. Požadujeme: min. SŠ, praxe ve státní správě, orientace ve mzdové agendě, praxe ve státní správě ( platové výměry - zařazení – platové třídy, rozvržení a výpočet úvazků, rozvržení pracovní doby, praxe v oblasti personální agendy min. 2 roky, znalost legislativy z oblasti personální agendy, - vynikající komunikační dovednosti, organizační schopnosti,schopnost samostatného řešení úkolů pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení,odolnost vůči stresu, systematičnost,dobrou znalost práce na PC

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 20000Kč

Firma: Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků /

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Administrativa

Pracoviste: Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků / - 0

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 222 122 228

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje