Pondělí 25. března

Volná místa


Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky/SENIOR REPORTING OFFICER

MÍSTO VÝKONU PRAHA / KONTAKT : Kubalová Klára, tel.: 257 212 257, Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. - PRVOTNĚ OSOBNĚ NEBO TELEFONICKY. OSOBNĚ NA ADRESE JM-Consulting s.r.o. - NÁDRAŽNÍ 56/106, 150 00, Praha 5 - pondělí a středa 8 - 10h. zkušenosti s vedením účetnictví / daňové agendy / reporting zkušenost s účetní / daňovou agendou v Balkánských zemích znalosti regulátorního prostředí - obchodování s energiemi - Balkánské země výborná znalost Aj min. rok a půl praxe znalost srbštiny, další jazyky vítány (Makedonština, Chorvatština)

Vzdelani: Vysokoškolské

Plat: 27000Kč

Firma: Ezpada s.r.o.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Ezpada s.r.o. (Praha), Praha

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 257 212 257

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech/Are you a Latvian and Russian speaker? Are you looking for a job in Prague in Customer service?

kontakt: Petr Jandal, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Hledáme pracovníka/pracovnici zákaznického servisu Are you a Latvian and Russian speaker? Are...


Ostatní uklízeči a pomocníci/

Místo výkonu práce je Praha. Jednání každý pátek od 10:00 do 13:00 na adrese: Orebitská 616/9, Praha 3. Jedná se o fyzicky namáhavou práci,...


Dělníci v oblasti výstavby budov/

místo výkonu práce Praha kontakt: Erika Bílasová 773 481 007


Ruční baliči/

Kontakt pro uchazeče: emailem na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. PP na 90 dní. Požadujeme manuální zručnost a pečlivost, práce v chladu, potravinářský...Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u