Sobota 27. července

Odborní účetní finanční a investiční/SAMOSTATNÁ/Ý FINANČNÍ ÚČETNÍ

Dokážete vymazlit účetnictví pro více klientů? KODAP s.r.o. v Liberci, daňová a účetní společnost, rozšiřuje tým účetních. Vypisujeme výběrové řízení na pozici: Samostatná/ý finanční účetní Je to výzva. Naučit se standardy našich účetních služeb, převzít několik klientů a zvládnout jejich účetnictví. Co od vás očekáváme? - perfektní samostatnou práci až po úroveň účetní závěrky a zpracování přiznání a hlášení DPH - nasazení ve špičkách, obvyklé pro účetní práci - vítáme znalost angličtiny nebo němčiny, není však podmínkou. Na co se můžete spolehnout? - funkční systém a pravidla práce i komunikace - zapracujeme vás v programu HELIOS Orange a ve všem, co s našimi službami souvisí - budete pracovat s podporou daňových poradců - budete mít prostor se vzdělávat a pracovat s moderními technologiemi v příjemném prostředí - k solidní odměně získáte výraznou motivační složku závisející na výkonu - naše společnost se za 22 let své existence nikdy neopozdila s výplatami Pokud budete úspěšní - zvládnete být s pomocí technologií produktivní a nepostradatelnou oporou klientů - budete-li chtít, vytvoříte si postupně vlastní mikrotým z asistentů a posunete se tím na vyšší kvalifikační i mzdovou úroveň. Platové rozpětí 25 - 35 tis.. Zaujalo Vás to? Pak se nám ozvěte na e-mail Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Pošlete svůj životopis a vysvětlete...

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 25000Kč

Firma: KODAP, s.r.o.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Administrativa

Pracoviste: 1. máje 97/25, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 485 228 471

Tesaři a stavební truhláři/PRACOVNÍK DO STAVEBNĚ TRUHLÁŘSKÉ VÝROBY

Náplň práce: - výroba a expedice dílců stavební soustavy EUROPANEL - výroba stavebně truhlářských produktů Požadujeme: - vyučení v oboru...

Provozní elektromechanici/PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Požadavky: vyhl. 50/78 Sb., průkaz na VZV výhodou, Nabízíme: stravenky, rehabilitace, roční prémie, dovolená navíc a další benefity.

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků/OBSLUHA POTRAVINÁŘSKÝCH STROJŮ

Místo výkonu práce: Globus ČR, k.s., Sousedská 600, Liberec Obsluha strojů na výrobu masa a pečiva Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.