Sobota 20. dubna

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace/Plánovač/ka výroby

NÁPLŇ PRÁCE: příprava a optimalizace výrobního plánu, spolupráce a komunikace s ostatními odděleními, sledování plnění plánu výroby, optimalizace plánu s ohledem na aktuální situaci, kontrola stavu zásob, přijímání opatření v případě jejich ponížení POŽADAVKY: SŠ, aktivní znalost Aj nebo NJ podmínkou, zkušenosti z výrobního závodu výhodou, velmi dobrá znalost práce na PC podmínkou, svědomitost, samostatnost, pečlivost, komunikativnost, ochota učit se novým věcem, odolnost vůči stresu, schopnost prosadit se, velmi dobré organizační schopnosti, časová flexibilita, ŘP sk. B NABÍZÍME: pružná pracovní doba, 13. mzda, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900,-Kč/rok, firemní kantýna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění 6 000,- Kč/rok, jazykové kurzy, finanční příspěvek k významným životním událostem, podpora volnočasových aktivit KONTAKT: osobně (vrátnice firmy, vyplnění osobního dotazníku), telefonicky (po-čt 7-15h, pá 7-14h), e-mailem

Vzdelani: ÚSV

Plat: 26000Kč

Firma: REHAU Automotive, s.r.o.

Obec: Linhartice

Okres: Svitavy

Obor: Administrativa

Pracoviste: REHAU Automotive, s.r.o. - Linhartice, Linhartice 177, 571 01 Moravská Třebová 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 461 355 342

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol)/Učitelé na I. stupni základních škol

POŽADAVKY: aprobace I. stupeň KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky

Všeobecní administrativní pracovníci/Administrativní pracovník/ce - účetní

POŽADAVKY: základní znalost účetnictví, znalost práce na PC, samostatnost, flexibilitu, komunikativnost, pozitivní přístup NABÍZÍME: hlavní...

Dělníci v oblasti výstavby budov/Dělníci v oblasti výstavby budov

NABÍZÍME: PP na tři měsíce!!! KONTAKT: e-mailem Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. telefonicky

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.