Pátek 14. prosince

Volná místa


Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky/CONTROLLER (m/ž)

Vaše předpoklady: - jste analytik, umíte číst čísla, - ze záplavy čísel umíte vybrat to podstatné, jste schopný zformulovat srozumitelný závěr, - jste člověk, takže i když jsou čísla pro vás prostředkem k pochopení reality, umíte s lidmi také normálně promluvit, - neděláte věci napůl, nevzdáváte se, - přemýšlíte o procesech, finančních i ostatních, - používáte selský rozum, jste praktický, - chcete se učit, - už jste někdy pracoval ve výrobní firmě anebo se na to alespoň nesmírně těšíte, - znáte automotive anebo jste alespoň připraven na to, že je to někdy trochu divný svět :-) - ovládáte excelentně MS Excel - angličtina pro vás není problém. Co Vás na této pozici čeká: - reporting interně v libereckém závodě i na centrálu v Německu, - měsíční a roční finanční uzávěrky, - analýzy nejrůznějších ukazatelů a návrhy nápravných opatření, podpora rozhodování managementu závodu, - tvorba budgetů a forecastů, - výpočet nákladů, analýza rozdílů, projektový a investiční controlling, - projekty snižování nákladů a zvyšování efektivity v rámci závodu i centrálně. Zaměstnanecké výhody: Výhodné podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, vzdělávací program, jazykové vzdělávání, bonusy při plnění cílů, sportovní a kulturní akce Hlásit se e-mailem.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 30000Kč

Firma: Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o.-001, České mládeže 452, Liberec VIII-Dolní Hanychov,

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Odborní pracovníci hospodářské správy/TECHNICKÝ PRACOVNÍK - provozně technické zabezpečení

Zajišťování technické správy majetku, výstavba a opravy technických zařízení, koordinace technickohospodářského provozu Požadavky: vzdělání...

Všeobecní administrativní pracovníci/ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

Náplň práce: administrativní práce na PC, výhledově vedení malého kolektivu administrativních pracovníků. Požadavky: nutná znalost práce...Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u