Čtvrtek 28. března

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)/Pomocný dělník - údržbářské práce

Co bude Vaším úkolem: - základní zemní a stavební práce - různé pomocné a drobné řemeslné práce - drobné opravy a údržba pozemků a objektů - dle potřeby zajištění provozu recepce ve správní budově Jáké očekáváme Vaše předpoklady: - výhodou střední odborné vzdělání s výučním listem - manuální zručnost - zodpovědný přístup - pracovitost, spolehlivost a pečlivost Co Vám nabízíme: - práci v jednosměnném provozu - mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici (plat od 120,- kč/hod. + osobní ohodnocení) - motivační složky mzdy závislé na osobním výkonu - nadstandartní zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, sick days, stravenka a další - pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou - nástup možný od listopadu 2019 Máte-li zájem stát se členem našeho týmu, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na E-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. do předmětu uveďte prosím : "Pomocný dělník - Kladenské doly" Kontaktní údaj na Středisko Kladenské doly: Palivový kombinát Ústí, s. p., středisko Kladenské doly, PSČ 273 06 Libušín E-mailová adresa: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. ...

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 120Kč

Firma: Palivový kombinát Ústí, státní podnik

Obec:

Okres:

Obor: Obchod a cestovní ruch

Pracoviste: Palivový kombinát Ústí, státní podnik, středisko Kladenské doly [882], 273 06 Libušín

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 602 613 890

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Číšníci a servírky/číšník / servírka

Hotel U Zlatého lva Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Šéfkuchaři a šéfcukráři/Vedoucí kuchyně

Zajišťování celodenního stravovacího provozu s výrobou teplých jídel pro cca 100 osob, vedení administrativně ekonomické agendy. Stanovování...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)/

Kontakt e-mailem. Aktivní znalost anglického a španělského jazyka Zkušenosti na pozici kuchaře/kuchařky podmínkou

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.