Sobota 20. dubna

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě/Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Místo výkonu práce okres Pardubice - dle zakázek firmy. Práce s plastem, balící materiál. Požadujeme zodpovědné osoby. Začátek pracovní od 5:00. První kontakt e-mailem.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 14900Kč

Firma: Nolis s.r.o.

Obec:

Okres:

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Nolis s.r.o. - pracoviště okres Pardubice, okres Pardubice

Pracovníci odvozu a recyklace odpadů/Manipulační dělník - dělník svozu

Místo pracoviště: - Březinova 1650, 251 01 Říčany Prvotní kontakt: - tel.: 734 180 221 od 08:00 do 15:30 - e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Upřesňující...

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě/Pomocné stolařské práce

Náplň práce: výroba a montáž nábytku. Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan František Tománek: - telefonicky v pracovní dny...

Manipulační dělníci ve výrobě/Operátor výroby

Náplň práce • Příprava surovin pro výrobu • Nastavení hodnot pro výrobu produktu dle předepsaného postupu • Záznam hodnot v průběhu...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.