Pondělí 19. listopadu

Volná místa


Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče/pracovník/ce v sociálních službách

Pracoviště: tř. Masarykova 125, 698 01 Veselí nad Moravou. Požadavky: ŘP sk. B - aktivní řidič/ka, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost, dobré komunikační a organizační schopnosti, empatii a flexibilitu, spolehlivost, příjemné vystupování, zvládání stresu a trpělivost, kurz pracovníka v sociálních službách či praxe výhodou. Náplň práce: péče o klienta v jeho přirozeném prostředí (hygieny, úklid, nákup, doprovod k lékaři, apod.). Nástup dohodou. Stravenky, 25 dnů dovolené, mimořádné odměny aj. Životopisy zasílejte na mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 16000Kč

Firma: Zdislava Veselí, z.ú.

Obec: Veselí nad Moravou

Okres: Hodonín

Obor: Zdravotnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: tř. Masarykova 125, 698 01 Veselí nad Moravou

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 518 322 429

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u