Středa 23. května

Volná místa


Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče/pracovník v sociálních službách pro služby pečovatels

Oblastní charita Strakonice hledá pracovníka na pozici pracovník v sociálních službách pro služby pečovatelská služba (Pomoc osobám v domácnostech s poskytnutím a podáním stravy, s hygienou, úklidem, umožnění sociálních kontaktů a zájmových činností, doprava, doprovod atd.) Požadujeme: Bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, empatie, komunikační schopnosti. Praktikující věřící výhodou Vzdělání: Minimálně vyučen a kurz pracovníka v sociálních službách Nerovnoměrná pracovní doba Úvazek 6 hod/den Nástupní mzda 12 375 Kč Nástup možný ihned Místo výkonu práce Blatná a okolí Kontaktní kancelář: Náměstí J.A.Komenského 1076. 388 01 Blatná Bližší dotazy na tel: 380 830 305, 777 808 985 (pí Mašková)

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 12375Kč

Firma: Oblastní charita Strakonice

Obec: Blatná

Okres: Strakonice

Obor: Zdravotnictví

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: Oblastní charita Strakonice - pracoviště Blatná, náměstí J. A. Komenského 1076, 388 01 Blatná

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 380 830 305,777

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u