Pondělí 17. prosince

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče/Pracovníci v sociálních službách

Náplň práce: -Provádění přímé práce (péče, podpora) u klientů služby azylového domu v návaznosti na individuální plán klienta. -Působení na vytváření, prohlubování a upevňování pracovních návyků klienta, vytváření pozitivních mezilidských vztahů. -Sledování potřeb klienta a vedení individuálních záznamů o klientovi, vedení záznamů o průběhu sociální služby. -Komunikace se spolupracujícími zaměstnanci ve věci individuálních potřeb klienta. -Aktivní spolupráce s pracovním týmem na metodických materiálech střediska. -Výměna propanbutanových lahví a obsluha kotle na tuhá paliva. Požadavky: -Vzdělání dle §116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách-minimálně ZŠ vzdělání + kurz pracovníka v sociálních službách. -Trestní bezúhonnost. -Týmová spolupráce, komunikační dovednosti s dospělými i dětmi, pracovitost. -Nápaditost, kreativita, zodpovědnost, samostatnost, empatie. -Hra na hudební nástroj výhodou Nabízí: -Smysluplnou a kreativní práci na HPP, zástup za mateřskou dovolenou -Práce v nepřetržitém provozu - nerovnoměrné rozvržení pracovní doby s měsíčním plánem směn (ranní, odpolední, denní 11,5 hod a noční 12 hod směny) -Mzdu: 15 812 Kč + zvláštní příplatek 600 Kč + příplatky za víkendy, noční a svátky + po zkušební době možnost osobního ohodnocení Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 15812Kč

Firma: Slezská diakonie

Obec: Orlová

Okres: Karviná

Obor: Zdravotnictví

Pracoviste: Slezská diakonie - Hannah Orlová azylový dům, Klášterní 367, Město, 735 11 Orlová 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 737 212 774

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.