Pondělí 17. prosince

Volná místa


Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu/Ostatní řídící pracovníci v oblasti obchodu (Export Manager)

První kontakt e-mailem Místo výkonu práce: Brno Požaavky: Ukončené středoškolské vzdělání, znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Náplň práce: řízení obchodního styku se zahraničními partnery Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Vzdelani: ÚSV

Plat: 30000Kč

Firma: Creative CRU s.r.o.

Obec: Brno

Okres: Brno-město

Obor: Management

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Lidická 700/19, Veveří, 602 00 Brno 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 773 645 388

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví/PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA

Životopisy zasílejte na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. předmět zprávy: Projektový manažer. Brněnská firma působící v oblasti stavebnictví a...

Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu/Ostatní řídící pracovníci v oblasti obchodu (Export Manager)

První kontakt e-mailem Místo výkonu práce: Brno Požaavky: Ukončené vysokoškolské vzdělání - minimálně na úrovni bakalář, znalost anglického...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u