Čtvrtek 28. března

Volná místa

Ostatní uklízeči a pomocníci/VAŘENÍ, ÚKLID, OBSLUHA

Náplň práce: příprava snídaní (švédský stůl), příprava a výdej večeří, úklid penzionu, obsluha - směny dle dohody. Požadavky: flexibilita, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, výhodou ŘP sk. B. K dispozici firemní auto. Hlásit se emailem nebo telefonicky, každý den od 10:00 do 20:00 hod.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 20000Kč

Firma: VIPS gas s.r.o.

Obec: Jablonné v Podještědí

Okres: Liberec

Obor: Služby

Úvazek:

Pracoviste: VIPS gas s.r.o.-002, Heřmanice v Podještědí 130, 471 25 Jablonné v Podještědí

Pracovni vztah: Dohoda o pracovní činnosti

Telefón: +420 737 230 692

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech/UKLÍZEČ/KA

Práce na 3 měsíce v okrese Liberec Úklid budov. Zaměstnanec může být vyslán na pracovní cestu. Hlásit se pouze osobně každé pondělí...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.