Sobota 27. února

Volná místa

Pomocní dělníci ve výrobě/dělník - výpomoc při betonáži

Výpomoc při betonáži Pracovní doba: 6:00-15:00hod. VÝHODY: možnost ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, 13.plat a jiné zaměstnanecké bonusy KONTAKT: pan Krejsa tel. 604257150 nebo zaslat písemnou nabídku na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 19000Kč

Firma: STRAKON CZ s.r.o.

Obec: Strakonice

Okres: Strakonice

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Baarova 268, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1

Montážní dělníci výrobků z kovů/montážní dělník zemědělských strojů

Náplň práce: - Montáž zemědělských strojů - Práce v týmu Požadujeme: - Manuální zručnost - Preciznost, flexibilita - Pracovní nasazení...

Ostatní strojírenští technici/investiční technik

pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení technický nebo strojní obor, praxe vítána benefitní podnikový systém zaslat životopis...

Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů/obsluha lakovací linky

Navěšování železných dílů do linky pomocí jeřábů, ofuk dílů po pískování, dolakování dílů po automatu, svěšování dílů pomocí...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.