Sobota 27. dubna

Volná místa

Pomocní dělníci ve výrobě/*Pomocný dělník ve výrobě

Náplň práce: fyzicky namáhavá práce ve strojírenské výrobě. Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Juri Caisin: - zasláním životopisu (CV) na adresu: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. - telefonicky na čísle 777 176 888. Místo výkonu práce: SolidKovo, s.r.o., Domaželice č.p. 46, 751 15 Domaželice u Přerova.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 13350Kč

Firma: SolidKovo, s.r.o.

Obec: Domaželice

Okres: Přerov

Obor: Výroba a provoz

Úvazek:

Pracoviste: SolidKovo, s.r.o., pracoviště Domaželice, Domaželice 46, 751 15 Domaželice u Přerova

Pracovni vztah: Dohoda o pracovní činnosti

Telefón: +420 777 176 888

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Montážní dělníci výrobků z kovů/Operátor výroby vzduchotechnického potrubí

Nástup možný IHNED. Náplň práce: Provádění výrobních operací ve výrobě vzduchotechnického potrubí; Jedná se o čistou práci v lehké...

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů/Soustružník/ce kovů - obráběč kovů

Nástup možný IHNED. Náplň práce: Seřizuje a obsluhuje konvenční a číslicově řízené soustružnické stroje, provádí práce nutné při...

Výrobci sýrů/*Sýrař/ka

Náplň práce: kompletní výroba sýrů (paření, pletení a balení) - jednoduché ruční práce Požadavky: ochota učit se novým věcem Nabízíme: možnost...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.