Čtvrtek 28. března

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení/pomocná síla do pekárny

Směny ranní od 5:00 (po-pá), odpolední od 16:00 (ne-pá). Střídání po týdnu. Způsob kontaktu: osobně od 10.30 hod. do 14.00 hod. nebo e-mailem

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 20000Kč

Firma: ERPEKO, a.s.

Obec: Havířov

Okres: Karviná

Obor: Výroba a provoz

Úvazek:

Pracoviste: ERPEKO, a.s. - sídlo, Těšínská 991/3, Bludovice, 736 01 Havířov 1

Pracovni vztah: Dohoda o provedení práce

Telefón: +420 737 210 815

Zámečníci strojů/zámečníci

Mzda bude hodinová, k této mzdě jsou vypláceny výkonostní premie měsíční a dále přísl. příplatky Způsob kontaktu: předem telefonicky...

Manipulační dělníci ve výrobě/Dělníci ve výrobě (výroba ramínek)

Pracovní doba: ranní 6:00-14:30; odpolední 13:30-22:00 Zvedání těžkých břemen (20kg), fyzická zdatnost Způsob kontaktu: telefonicky (9:00-14:00)....

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů/Obsluha CNC plochého laseru

Náplň práce: • obsluha CNC plochého laseru • seřízení dle programu • základní kontrola dílů • běžná údržba stroje Požadujeme: • praxe...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.