Neděle 25. srpna

Volná místa

Pomocníci v kuchyni/Pomocná síla do kuchyně

NÁPLŇ PRÁCE: pomocná síla v kuchyni v restauraci Coolna, veškeré pomocné práce v kuchyni přes umývání nádobí, údržbu kuchyně, čištění zeleniny, přípravu salátů a jakoukoli pomoc kuchařům při vaření KONTAKT: osobně (po tel.dohodě), telefonicky

Vzdelani: Bez vzdělání

Plat: 90Kč

Firma: Martin Šplíchal

Obec: Svitavy

Okres: Svitavy

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Milady Horákové 466/20, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 739 723 522

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech/Truhlář

POŽADAVKY: čtení výkresové dokumentace, důraz na kvalitu a přesnost, snaha rozvíjet znalosti v oboru NABÍZÍME: stálé pracovní místo, rozmanitou...

Mechanici a opraváři nákladních automobilů/Mechanik nákladních vozidel

NÁPLŇ PRÁCE: diagnostika závad, oprava a údržba nákladních motorových vozidel a přípojných vozidel POŽADAVKY: vyučení v oborech: automechanik,...

Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech/Směnový/á kontrolor/ka

NÁPLŇ PRÁCE: zajištění kontrolní činnosti výroby, vyplňování karet mezioperačních kontrol a kontrolních měření, zajišťování sběru...

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)/Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti

PRACOVIŠTĚ: Suchá Lhota 10 a T.G.Masaryka 450, Litomyšl KONTAKT: e-mailem

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.