Středa 22. srpna

Volná místa

Potrubáři/Potrubář - topenář

Hlavní náplň práce: Provádění jednoduchých montážních prací, pokládka a svařování potrubí, spolupráce se stavební četou na realizovaných opravách, práce na rekonstrukcích potrubních rozvodů (voda, kanalizace, vzduch). Požadujeme: střední odborné vzdělání (vyučení), praxe ve svařování potrubí, svářečský průkaz na svařování ocelových trubek (autogen nebo TIG) podmínkou, svářečský průkaz na plasty výhodou, schopnost samostatné práce, fyzická zdatnost, zodpovědnost a spolehlivost. Nabízíme: Zázemí mezinárodní společnosti, možnost profesního růstu, zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na volnočasové aktivity, týden dovolené navíce, doprava z Trutnova a Vrchlabí zajištěna s příspěvkem zaměstnavatele, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, systém zvýhodněných apříplatků, vánoční a roční bonus, příspěvek na dětskou rekreaci.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 18000Kč

Firma: AVON AUTOMOTIVE a.s.

Obec: Rudník

Okres: Trutnov

Obor: Stavebnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Rudník 472, 543 72 Rudník u Vrchlabí

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 499 407 218

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.