Čtvrtek 22. listopadu

Volná místa


Pracovníci ostrahy, strážní/Ostraha prodejen-strážný v Brně

První kontakt telefonicky PO-PÁ 9.00-17.00 hodin nebo e-mailem Nechodit na adresu místa výkonu práce! Telefonicky si domluvit schůzku!!! Místo výkonu práce: Ve Vaňkovce 1, Česká 1/3, U Dálnice 777 Jedná se o ostrahu v prodejnách s luxusním zbožím a obuví v Brně Požadujeme: bezúhonnost, fyzickou zdatnost Pracovní doba je nerovnoměrná dle rozpisu služeb Přijímáme zaměstnance na pracovní smlouvy (plný i zkrácený úvazek), též na DPP nebo DPČ, invalidní důchodce, kterým jejich zdravotní stav dovolí vykonávat nabízenou práci.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 90Kč

Firma: Samcor s.r.o.

Obec: Brno

Okres: Brno-město

Obor: Obrana a ochrana

Úvazek:

Pracoviste: Samcor s.r.o. - prac. Brno, Brno-město, 602 00 Brno 2

Pracovni vztah: Dohoda o pracovní činnosti

Telefón: +420 739 601 050

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy/

Pracoviště: Skanska a.s. Brno,Vinohradská, 61800 Brno - Černovice, 618 00 Informace o pracovním místě: obsluha zařízení operačního střediska,...

Pracovníci ostrahy, strážní/

Pracoviště: FORCORP GROUP spol.s.r.o.- Moravský zemský archiv Brno,Palachovo náměstí 723/1, 625 00 Brno, Starý Lískovec Nástup ihned. Ochrana...Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u