Pátek 22. června

Volná místa


Pracovníci ostrahy, strážní/Strážný v bytovém domě

Hledáme pracovníky ostrahy pro obsazení recepce v bytovém projektu v Praze 7, denní i noční, šestihodinové nebo dvanáctihodinové směny. Určeno pouze pro osoby se zdravotním znevýhodněním (invalidní důchodce). Nástup možný ihned, mzda od 90,- Kč/hod. V případě zájmu kontaktujte technika zakázky: Jakub Malý, tel.: 604 723 818, Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 90Kč

Firma:

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Obrana a ochrana

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste:

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Pracovníci ostrahy, strážní/Pracovníci ostrahy - DPP

MV: Sárská 133/5, 155 00 Praha 5-Třebonice Kontakt: Růžičková Petra, tel.: 775 430 781 (8-18 hod), e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Náplň práce:...

Ostatní příslušníci HZS ČR/bezpečnostní pracovník pro přepravu hotovosti a cenin

řidičský průkaz sk. C * profesní průkaz (elektronická karta do tachografu výhodou) - určen pro přepravu speciálním vozidlem * čistý trestní...Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u