Pátek 21. září

Volná místa


Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče/Pracovník/ice v sociálních službách - pečo

Kontakt zasláním životopisu na e-mail Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. telefonicky nebo osobně na pracovišti (kancelář vedoucí pečovatelské služby). - pečovatelská činnost v domácnostech uživatelů služeb - odborná způsobilost dle par. 116 zákona č. 108/2006 o sociálních službách - základní znalost práce na PC - řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič - pozitivní vztah k seniorům a k lidem se zdravotním postižením - schopnost týmové spolupráce, komunikační dovednosti, spolehlivost - schopnost se adekvátně rozhodovat, ochota vzdělávat se v oboru - stravenky, dovolená 25 dnů.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 17000Kč

Firma: Město Vamberk

Obec: Vamberk

Okres: Rychnov nad Kněžnou

Obor: Zdravotnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Město Vamberk - Pečovatelská služba Vamberk, Jůnova 35, 517 54 Vamberk

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 494 541 547

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u