Úterý 20. listopadu

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení/Operátor/ka zákaznického centra - Pracovník v oblasti prodeje

Náplň práce: - komunikace se zákazníky (po telefonu, elektronicky, při osobním kontaktu) - měření zboží a vytváření rozměrových tabulek - výpomoc s expedicí (příjem/výdej zboží, kompletování zásilek, manipulace se zbožím ve skladu - komunikace s ostatními odděleními firmy Požadujeme: - praxi na obdobné pozici výhodou - znalost PC na vyšší úrovni - komunikativnost a ochotu pomoci zákazníkovi - samostatnost a odpovědnost - dobrá znalost českého jazyka - trestní bezúhonnost Nabízíme: - nástupní plat 17.300,- , po uplynutí zkušební doby (3měsíce) plat 17.800,- - věrnostní navýšení platu po uplynutí určité doby - zajímavé finanční bonusy až výši 3.000,-Kč - prémie za aktivitu - perspektivní dlouhodovou spolupráci na základě HPP, - moderní pracovní prostředí

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 17300Kč

Firma: Aleš Titlbach

Obec: Litvínov

Okres: Most

Obor: Obchod a cestovní ruch

Pracoviste: Aleš Titlbach - Altisport, Nádražní 557, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.