Úterý 23. dubna

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech/Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Náplň práce: -odbavování PŘÍCHOZÍCH hovorů našich zákazníků -řešení zákaznických požadavků týkajících se záloh, plateb, odečtů, přepisů atd. -konzultace a poradenství klientům -PRODEJ našich služeb a produktů -zpracování emailové komunikace se zákazníky Hledáme právě Vás, pokud se nebojíte kontaktu se zákazníky -umíte dobře komunikovat a máte příjemný projev bez vady řeči -máte tah na branku a vidíte za sebou rádi konkrétní výsledky -máte prodej v krvi nebo máte chuť se prodeji učit -máte možnost pracovat na směny Jiné: -směnný provoz - příchozí linka v době 6 - 22 -směna 7,5 hodiny/den, pozvolný nástup na směny -možnost zkrácených úvazků po zaškolení - na počátku nástupní mzdu od 18 000 do 20 000 Kč dle pracovních zkušeností, a k tomu variabilní složku mzdy 20 % vyplácenou každý měsíc podrobné informace najdete na kariérních stránkách innogy: https://innogy.jobs.cz/detail-pozice/?id=G2-1257896758-aden_brand0&rps=27 Způsob kontaktu: životopisy zasílat na e-mail

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 18000Kč

Firma: innogy Zákaznické služby, s.r.o.

Obec: Karviná

Okres: Karviná

Obor: Administrativa

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: innogy Zákaznické služby, s.r.o. - Ostravská, Ostravská 737/2, Fryštát, 733 01 Karviná 1

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce/Hospodáři

Náplň práce : - personalistika - osobní spisy zaměstnanců), sestavování plánu dovolených, evidence pracovní doby, zařazování do platových...

Učitelé na 1. stupni základních škol/Pedagogové s aprobací pro výuku na ZŠ, praktické škole jednoleté a praktické škole dvouleté.

Požadujeme magisterské studium/ pedagogika + spec. pedagogika/. Bližší informace Vám rádi sdělí: ZŠ Mgr. Bierza Jan - 596809160 Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. PrŠ...

Účetní všeobecní/účetní (možno i OZZ, OZP)

Pracovní náplň: - vedení kompletního účetnictví, - provádění účetní operací vč. konsolidace a analýzy finančních údajů, - vedení...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.