Úterý 23. října

Volná místa


Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech/Vedoucí call centra

Hledáme novou posilu společnosti. Někoho kdo dokáže řídit, náborovat nové zaměstnance, školit a motivovat svůj tým. Někoho kdo dojde s novým nápadem a přinese tak novou a pozitivní náladu do naší společnosti. Tým operátorů sjednává schůzky pro finanční poradce s klienty kteří již mají pojistné smlouvy. Takže nic se neprodává a nic se nenabízí! Chceme ale také někoho, koho baví telefonovat a nebojí se tak sám ukázat svému týmu, jak se to dělá. Pouze jako podpora call centra v době kdy potřebuji oporu. A nejlépe si najít Supervizora který tuto práci i nábor zastane. Je důležité se zaměřovat se na kvantitu ale hlavně na kvalitu navolaných schůzek. Pokud se nebojíš něčeho nového a je tvým snem být svým vlastním pánem, je to práce právě pro Tebe. Nabízíme: Firemní notebook, telefon, tarif, finanční odměny.

Vzdelani: ÚSV

Plat: 35000Kč

Firma: Zavoláme, s.r.o.

Obec: Brno

Okres: Brno-město

Obor: Administrativa

Úvazek:

Pracoviste: Zavoláme, s.r.o.-prac., Bašty 413/2, Brno-město, 602 00 Brno 2

Pracovni vztah: Dohoda o provedení práce

Telefón: +420 778 546 300

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Odborní asistenti v administrativě/Obchodní asistent

Prvníi kontakt se zaměstnavatelem telefonicky, e-mailem nebo osobně Nádražní 8, Brno, čtvrtky nebo úterky od 15:00 Požadavky: - vzdělání...

Vedoucí kanceláře, sekretariátu ústředních orgánů/Vedoucí kanceláře předsedy soudu

Nejvyšší správní soud hledá kandidáty/kandidátky na pozici Vedoucí kanceláře předsedy soudu Požadavky: " Ideálně vysokoškolské vzdělání...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u