Pondělí 22. ledna

Přepážkoví konzultanti v peněžnictví/PŘEPÁŽKOVÝ PRACOVNÍK FIO BANKY

Pracovní náplň: Pracovní náplní jsou komplexní makléřské služby pro klienty, sjednávání smluv se zákazníky a přijímání pokynů k obchodním transakcím klientů. Příjem a výdej hotovosti a získávání nových klientů z řad registrovaných zájemců o služby Fio banky. Požadujeme: středoškolské vzdělání, znalost bankovních produktů, základní znalost kapitálových trhů, reprezentativní vystupování a prodejní schopnosti, uživatelská znalost Internetu a MS Office, samostatnost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení, znalost anglického jazyka výhodou. Nabízíme: šanci na seberealizaci, práci v mladém týmu ve stabilní finanční skupině, odborný růst v atraktivní oblasti kapitálových trhů, příležitost pro končící studenty hledající praxi ve finanční sféře. - stravenky

Vzdelani: ÚSV

Plat: 20000Kč

Firma: RM-S FINANCE, s.r.o.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Finance

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: V celnici 1028/10, Nové Město, 110 00 Praha 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 724 346 336

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje