Středa 19. června

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb/Asistent prodeje - prodavači v obchodě

Prodej elektroniky. Zaměstnanecké výhody: prémie

Vzdelani: Nižší střední odborné

Plat: 16500Kč

Firma: MAVEX, spol. s r.o.

Obec: Zlín

Okres: Zlín

Obor: Obchod a cestovní ruch

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: MAVEX , spol. s r.o., Dlouhá 164, 760 01 Zlín 1

Prodavači potravinářského zboží/Brigáda prodavač/ka Karlova pekárna s.r.o. - Otrokovice

Pro prodejnu Karlovy pekárny v Otrokovicích hledáme prodavače/ku na dohodu o provedení práce, možno i na zkrácený pracovní úvazek 20 hod....

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb/Prodavač/ka - Asistent/ka prodeje

Náplň práce: úprava zboží k prodeji, komunikace se zákazníkem, přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování, provádění...

Číšníci a servírky/Servírka / číšník

Náplň práce: do provozovny restaurace přijmeme osobu na obsluhu během poledního menu Požadavky: praxe v oboru - roznos jídel, objednávání,...

Pomocní kuchaři/Kuchaři

Požadavky: částečná znalost anglického jazyka, praxe v provozu KEBAB Nabízíme: stravování

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.