Pátek 24. května

Volná místa


Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb/Pracovník/ce obchodu TESCOMA

VYHRAZENO PRO OZP POŽADAVKY: vzdělání vyučení, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost, zodpovědnost, výhodou uživatelská znalost práce na PC POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou, obsluha zákazníků a pokladny, odborné poradenství při prodeji, nabídka zboží zákazníkům, doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu, vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích, podíl na tržbách a bonusy, sleva na zboží Tescoma, čisté pracovní prostředí, k dispozici zázemí pro zaměstnance KONTAKT: Nováková Lenka Bc., tel.: 469 660 912, Po-Pá 6-14:30 hod, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 98Kč

Firma: ERGOTEP, družstvo invalidů

Obec: Vyškov

Okres: Vyškov

Obor: Obchod a cestovní ruch

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: ERGOTEP, družstvo invalidů Vyškov, Jana Šoupala 491/1, Vyškov-Město, 682 01 Vyškov 1

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 469 660 912

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Obchodní referenti/Zákaznický servis (Customer service)

POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou nebo VŠ, pokročilá znalost AJ slovem i písmem (úroveň B2), pokročilejší znalost práce na PC, odolnost...


Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení/Prodejce/kyně

POŽADAVKY: vzdělání vyučení, orientace ve veganské stravě, zájem o zdravou výživu POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned,...


Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb/Pracovník/ce obchodu TESCOMA

VYHRAZENO PRO OZP POŽADAVKY: vzdělání vyučení, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost, zodpovědnost,...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u Nastavení souhlasu použití osobních údajů