Středa 19. června

Volná místa

Prodavači ostatního zboží v prodejnách/prodavači květin

požadavky: znalost vazby květin.; KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 79.8Kč

Firma: Lubomír Fic

Obec: Karviná

Okres: Karviná

Obor: Obchod a cestovní ruch

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: Lubomír Fic - Karviná Mizerov, tř. Těreškovové 2233/28, Mizerov, 734 01 Karviná 4

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 725 426 815

Pomocní kuchaři/Pomocní kuchaři - pracovníci na rozvoz stravy (v rámci nemocnice)

Nabízíme: •zaměstnanecké benefity : -stravování v rámci nemocnice, výběr ze 4 druhů jídel, cena obědu 32,- Kč -příspěvek na životní...

Prodavači potravinářského zboží/prodavači pokladní

Náplň práce: Příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků, příprava obložených baget a kávy. Znalost práce na obchodních pokladnách...

Pomocní kuchaři/Pomocní kuchaři

Podmínky: praxe v kuchyni min. 1 rok Způsob kontaktu: předem telefonicky (8:00-16:00) dohodnout schůzku.

Prodavači potravinářského zboží/prodavači sýrů POUZE OZP

POUZE OZP vyučení v oboru prodavač nebo praxe v oboru výhoda nová prodejna v Obchodním centru- Korso Karviná - prodej sýrů - pracovní doba...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.