Úterý 21. května

Prodavači smíšeného zboží/Pokladní a prodavač smíšeného zboží

Náplň práce: Obsluha úseku uzenin, příjem a doplňování zboží, úklid prodejny, obsluha pokladny (pokladní systém B.O.S.S. - práce s hotovostí, platby kartou, EUR, stravenkami). Hmotná zodpovědnost, potravinářský průkaz, PC uživatelsky, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, praxe výhodou, ne podmínkou - zaučíme. Nástup dle dohody. Pracovní víkend 1x za 3 týdny (6,30 - 14,30). Možnost zkráceného úvazku. Příspěvek na pracovní oblečení a zdravotní obuv, vánoční odměny

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 16280Kč

Firma: Pavlína Neradová

Obec: Dyjákovice

Okres: Znojmo

Obor: Obchod a cestovní ruch

Pracoviste: Pavlína Neradová - provozovna, Dyjákovice 185, 671 26 Dyjákovice

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 777 125 645

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Prodavači potravinářského zboží/Výroba a prodej točené zmrzliny

Požadujeme praxi nebo vzdělání v potravinářském oboru, příjemné vystupování, zodpovědnost, bezúhonnost, časová flexibilita, potravinářský...

Číšníci a servírky/Číšník, servírka

Možnost ubytování, benefity na rodinný pobyt a stravu v Zámeckém hotelu, znalost angličtiny nebo němčiny vítána

Číšníci a servírky/

praxe vítána, klasické práce číšníka, práce s financemi,

vyučen nebo zaučen s praxí, NJ základy, doprava vlastní, vhodné i pro absolventy, inf. telefonicky.

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.