Pátek 19. dubna

Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu/Prodejce, skladový manipulant

PRODEJCE,SKLADOVÝ MANIPULANT - výhodou zkušenosti s VZV, základní znalost práce na PC, nástup možný ihned Nabízíme: stravenky, prémie, pojištění, zázemí stabilní společnosti.

Vzdelani: Nižší střední odborné

Plat: 19000Kč

Firma: Dřevocentrum CZ, a.s..

Obec: Trutnov

Okres: Trutnov

Obor: Obchod a cestovní ruch

Pracoviste: Dřevocentrum CZ, a.s. pracoviště Trutnov, Mírová 477, Horní Staré Město, 541 02 Trutnov 4

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 602 127 674

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)/Kuchař - ka

KUCHAŘ - KA Náplň práce: příprava pokrmů z tradičních i netradičních surovin( např. sushi, zvěřina, steaky, ryby), grilování, rauty...

Číšníci a servírky/Číšník - servírka

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - komunikativnost, ubytování a strava zajištěna

KUCHAŘ - KA Provoz kuchyně pondělí - neděle, střídání všedních dní a víkendu. Náplní práce je příprava a vaření jídel, výdej...

Realitní makléři/Makléř-ka

MAKLÉŘ-KA komunikační znalosti, ŘP, 1 jazyk, zkušenosti z oboru ( osobní prodej/nákup nemovitostí), terminologie realitní činnosti. PP vztah:...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.