Pátek 26. dubna

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie/PRODAVAČK/KA TEXTILU

Práce samostatné/ho prodaveče/ky. Prodej, práce s pokladnou, doplňování zboží, úklid prodejny. Hlásit se emailem nebo telefonicky v Po - Pá od 8.00 do 16.00 hod. Nechodit na pracoviště.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 16280Kč

Firma: TomStyle s.r.o.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Obchod a cestovní ruch

Pracoviste: TomStyle s.r.o.-001, 1. máje 76/10, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 606 040 706

Prodavači v prodejnách/PRODAVAČ/KA v textilu

Praxe v obchodě, nejlépe s módou, zkušenosti na pokladně, samostatnost, pracovitost. Nástup dohodou. Zaslat životopis e-mailem.

Prodavači v prodejnách/PRODAVAČ/KA

Pracovní náplň: - obsluha a poskytování odborných rad zákazníkům - doplňování zboží a péče o vzhled prodejny a nabízená zvířata -...

Číšníci a servírky/ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Vyučení v oboru není podmínkou. Dohoda o provedení práce (brigáda) - výpomoc, hlavně o víkendech Hlásit se emailem, telefonicky nebo osobně...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.