Sobota 25. května

Volná místa

Prodejci po telefonu/OPERÁTOR PÉČE O ZÁKAZNÍKA

NÁPLŇ PRÁCE: komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu a agenda s tím spojená POŽADUJEME:komunikativnost, pozitivní myšlení, veselá povaha, zodpovědnost VÝHODOU: praxe na obdobné pozici, pokud jste bez praxe v oboru, rádi Vás zaučíme NABÍZÍME: motivační platové ohodnocení, zázemí spolehlivé firmy oceněné statusem firmy patřící mezi 100 nejstabilnějších firem v ČR, jednosměnný provoz Po-Pá , veselý kolektiv, školení v sídle pobočky hrazené zaměstnavatelem, týdenní a měsíční odměny Kancelářská pozice na HPP ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY- flexipassy, hmotné odměny v podobě elektroniky atd., slevy na zboží, produkty i služby Najděte konečně práci, kde si nejen vyděláte, ale která Vás bude i bavit! Nyní máte skvělou příležitost objevit práci v mladém kolektivu, jaký jste ještě nikde jinde nezažili! Proto neváhejte a obracejte se na naše personální oddělení na tel. čísle +420 722 932 296.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 18000Kč

Firma: ISC Communication Czech a.s.

Obec: Sušice

Okres: Klatovy

Obor: Obchod a cestovní ruch

Pracoviste: ISC Communication Czech a.s. - Sušice, T. G. Masaryka 127, Sušice II, 342 01 Sušice 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 722 932 296

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Prodavači smíšeného zboží/PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ

VÝHODOU: praxe a zkušenosti NABÍZÍME: PP na dobu neurčitou, úvazek 32 hod. týdně MZDA: smíšená dle plnění

Obchodní referenti/OBCHODNÍ ASISTENT/KA PRO NĚMECKY MLUVÍCÍ ZEMĚ

POŽADUJEME: min. SŠ vzdělání, dobrá znalost NJ slovem i písmem, zkušenosti se zpracováním objednávek a fakturací ve firemním informačním...

Pouliční prodavači rychlého občerstvení/ASISTENT PRODEJE, PRODAVAČ

NÁPLŇ PRÁCE: prodej kebabu PRACOVIŠTĚ: Náměstí 142, Nýrsko KONTAKT: telefonicky nebo osobně v prodejně v Blovicích (Masarykovo nám. 26,...

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních/POKOJSKÁ

Místo výkonu práce: Hotel a Pivovar Belveder Železná Ruda, Železná Ruda č.p. 189 340 04 Železná Ruda Kontaktní osoba: Marie Strnadová tel....

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.